GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wyprodukowana przez CD PROJEKT RED z systemem kont oraz rozgrywki wieloosobowej opartej na GOG GALAXY autorstwa GOG.COM.

Rejestracja

Password validation requirements

Must have min. 8 characters

Must contain at least 1 letter

Cannot match the list of 500 most insecure passwords

 1. ×
  To my – GOG, spółka siostrzana CD PROJEKT, która współtworzy grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Mamy siedzibę w Polsce (ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa). GOG będzie przetwarzać dane osobowe, jakie nam przekażesz (np. przy rejestracji do gry lub przy założeniu konta GOG.com) oraz podstawowe informacje na temat tego, jak grasz w GWINTA. Będziemy korzystać z Twoich danych tylko dla celów związanych z GWINTEM – żeby pozwolić Ci grać w GWINTA i czerpać z niego przyjemność, dostarczać Ci specjalne oferty i rekomendacje oraz być w stanie udzielić Ci wsparcia technicznego, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Możemy również przetwarzać inne Twoje dane, jakie nam przekażesz korzystając z GOG Galaxy i GOG.com, aby umożliwić Ci korzystanie z innych funkcji będących wchodzących w skład GOG.com, takich jak kupowanie gier, uzyskiwanie dostępu do Twojej biblioteki, gra online z przyjaciółmi i dzielenie się aktywnością na profilu użytkownika. Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości, specjalne oferty i inne informacje od CD PROJEKT i GOG, zaznacz odpowiednie pole poniżej. Możesz wycofać swoją zgodę kiedy tylko zechcesz. Szanujemy Twoje prawa dotyczące prywatności danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych na Twój temat, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również poprosić nas o przeniesienie twoich danych albo poinformować nas, że nie chcesz abyśmy je przetwarzali. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności GOG.com.
  ×
  GOG sp. z o.o. jest odpowiedzialna za przetwarzanie twoich danych osobowych podanych w trakcie rejestracji w celu świadczenia usług platformy dystrybucji cyfrowej. By dowiedzieć się więcej o swoich prawach i danych osobowych, przeczytaj Politykę prywatności GOG.
  ×
  CD PROJEKT S.A. jest odpowiedzialna za przetwarzanie twoich danych osobowych, które zostaną użyte w celu dostarczania ci najświeższych wiadomości dotyczących naszych produktów. Możesz wycofać na to zgodę w każdym momencie. By dowiedzieć się więcej o swoich prawach i danych osobowych, przeczytaj Politykę prywatności CD PROJEKT.
lub